Akbank SMS ile başvuru yapacak olan kişilere, en az 10.000 TL ödeme yapacak! Nasıl alınacak belli oldu. Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyenlere son dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Akbank SMS ile başvuru yapacak olan kişilere, en az 10.000 TL ödeme yapacak! Nasıl alınacak belli oldu. Akbank üzerinden başvuru yaparak sizlerde mesaj ile kredi kullanabilirsiniz. Akbank sadece SMS ile deği bazı durumlarda internet bankacılığı ve internet üzerinden de kredi imkanı sunmaktadır. Akbank 18 yaşından büyük olan herkese başvuru imkanı sağlanacak. 18 yaşından büyük olan ve banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan kişilere banka sonuç verecek.

Ekonomik sıkıntı yaşayan kişilere hızlı ve anında sonuç veren akbank, emekli olan çalışan ve memur olan kişilere bu kredileri bireysel ihtiyaç kredisi olarak kullandırmaktadır. Bankadan en kolay kredi başvuru yöntemlerinden birisi olan SMS ile kredi kampanyası 4425 numarasına atacağınız mesaj ile belli olacaktır. Sizlerde banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen başvurunuzu yaparak ne kadar onay aldığınızı hemen görebilirsiniz. 

Akbank SMS ile kredi başvurusu

akbank-1-3

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Akbank ayrıca sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak müşterilere ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. 4425 numarasına Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak gönderin. 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler mesaj ile belirlenecektir. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler ayrıca bu kampanya haricinde borç kapatma kredisi kampanyasına da katılabiliyor. Akbank üzerinden kredi kullanacak olan kişiler borç kapatma kredisi alacaksa banka şubelerine giderek diğer bankadaki tüm Banka borçlarını kapatmak istediğini söylemesi yeterli olacaktır.