Son zamanların en kolay kredi veren bankalarından birisi olan Akbank özellikle son dönemlerde yeni müşterileri çekmek ve mevcut müşterisinin memnuniyet oranını artırmak için harekete geçiyor. Arka arkaya düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile şimdiden vatandaşın gönlünü kazanmış durumda. 

Akbank yeni hazırladığı kredi kampanyası ile birlikte acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için 20 bin lira hızlı ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Akbank üzerinden yapılan başvuruların neredeyse tamamının olumlu karşılandığı ve yeni kredi kampanyasında şart ve kefil aranmayacağı da belirtildi. 

AKBANK İLE ANINDA 20 BİN LİRA KREDİ HESABINIZDA!

Akbank tarafından hazırlanan hızlı kredi kampanyasında evden çıkmadan online bankacılık ya da mobil bankacılık üzerinden hızlı başvuru yapılabilir. Bankanın hızlı bir değerlendirmesinin ardından vatandaşa kredi başvurusu ile olumlu ya da olumsuz yanıt verilmektedir. Olumlu dönüş yapılması halinde ise anında hesaplara yatırılan 20 bin lira ATM'lerden aynı gün içerisinde çekilebilir. Akbank faiz oranlarını da geri çekerek bu süreç içerisinde vatandaşın nakit ihtiyaçları karşısında son derece cezbedici olmaktadır. 

AKBANK 20 BİN LİRA HIZLI KREDİYİ KİMLER ALABİLİR?

9-10

Akbank hızlı ihtiyaç kredisi almak için banka şubelerine başvuruda bulunabilmek kadar internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerinden de sorunsuz bir şekilde başvuru kabul edilmektedir. Kredi alabilmek için banka tarafından uygulanan politikalara uygun olmak gerekmektedir. Özellikle kredi notu 1200 puan ve üzerinde olan vatandaşlara anında cevap verilmektedir. Başvuruda bulunan pek çok kişiye banka tarafından anında olumlu dönüş yapılmaktadır. 

36 ay vadeli olarak sunulacak olan 20 bin lira kredi için yapılan başvurulara genellikle 5 10 dakika içerisinde dönüş yapılmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm sunduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.