Ekonomi

Akbank Müşterileri Acil Para İçin Destek Alıyor: Düşük Faizli 40.000 TL Nakit Kredi SMS ile Ödeniyor

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 40000 TL’ye kadar düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi verilmektedir. Özellikle Akbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan kişiler aynı gün içinde destek ödemesi alabilmektedir.

Akbank üzerinden ilk gerçekleşti, başvurusunda bulurdu, kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere aynı gün içinde ödemeler, Akbank Direkt uygulaması üzerinden verilmektedir. Akbank Direkt uygulamasını kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için ilk önce internet bankacılığı şifresi almanız istenmektedir almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte, isterseniz mobil uygulama üzerinden isterseniz de bankanın internet sitesi üzerinden İnternet Şubesine giriş yaparak kredi alabilirsiniz.

SMS KREDİ 

Akbank, ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atmanız durumunda da sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olursunuz. Sms ile kredi onayı aldıktan sonra şubelere gitmeden işlem yapacak olan kişiler de yine Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 40000 TL’ye kadar düşük faizli kredi kullanabilmektedir.

Akbank şubeleri üzerinden ve 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak da Akbank üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredileri başvuruları ile birlikte aynı gün içinde destek ödemeleri alabilirsiniz. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenerek, ayrıca bankanın yapmış olduğu bu kampanyalardaki ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte alacağınız kredileri hesaplayabilirsiniz.

Akbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka kredi şartlarına uygun olması ile birlikte aynı gün içinde hesaplarına ödeme almak için Akbank Direkt uygulaması tercih edilen bir uygulamadır. Buradan yapmış olduğunuz başvurularda, hemen onay alacak ve bireysel müşteri olmanız durumunda hesaplarınız ödemeleri alabileceksiniz.