Ekonomi

Akbank muslukları açtı! Başvuru yapanlara 75.000 TL kredi ödemesi veriyor

Akbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 75000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Akbank üzerinden başlatılan bu kampanyada 75000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların belirtilen kredi politikalarına uygun olmaları ile birlikte aynı gün içinde hizmet ödemesinden faydalanabileceğini de söylemek istiyoruz.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen şartlara uygun olmaları ile birlikte aynı gün içinde kredi ödemeleri, resmi internet sitesi üzerinden ve Akbank Direkt uygulaması üzerinden verilmektedir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşları 75000 TL kredi ödemeleri almaları ile birlikte 90 gün ertelemeli kredileri hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır.

Akbank üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirip, kredi almak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buradan kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların belirtilen kredi politikalarına uygun olmalarıyla birlikte aynı dakika içerisinde 75000 tl onay alıp alamadıkları belli olacaktır. Emekli maaşı alan vatandaşlar da bu banka üzerinden istedikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan kredileri istedikleri zaman kullanabilirler.