Ekonomi

Akbank Kredi Notuna Bakmadan Kredi Onayı Veriyor

Son Dakika Haberi geldi. Akbank Kredi Notuna Bakmadan Kredi Onayı Veriyor. Akbank üzerinden yeni başlatılan bu kampanya Temmuz sonuna kadar devam ediyor. Başvuru yaparak nakit almak isteyenlere hemen ödeme haberi geldi.

Akbank üzerinden yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. Nakit ihtiyacı olan kişiler başvurularını yaptıklarında hemen işlem yapacaklar ve banka kredi notunun düşük olması durumunda nakit kullanacaklardır. İhtiyaç kredisi kullanacak kişiler başvuru yapmak isterlerse bu son dakika kampanyasına katılabilirler.

Hızlı ve anında sonuç verecek kredi kampanyasına Akbank da katılabilecek. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için banka 18 yaşını doldurmuş olmanızı şart koşuyor. 18 yaşını doldurmuş ve Türk vatandaşı olan herkes başvurarak kredilerini hesaplarına yatıracak.

AKBANK KREDİSİ

SMS ile kredi başvurusu için Kredi TC  yazarak 4425’e mesaj gönderebilirsiniz. Başvuranlara anında sonuç verilir. Akbank SMS ile kredi kampanyasına katılmak için bankanın internet sitesine girerek de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank SMS kredi kampanyasına katılarak onaylanan kişiler en yakın banka şubelerine giderek krediyi kullanabilirler.