Ekonomi

Akbank kartınız varsa hemen ödeme alacaksınız, Banka sizlere 50.000 TL verecek

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 50000 TL kadar ödeme verileceği haberi geldi. Akbank üzerinden başlatılan bu kampanya özellikle Akbank kredi kartı veya bankamatik kartı kullanan vatandaşların hemen ödeme alacağı haberi geldi.

Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyada banka kredi puanı 1400 üzerinde olan vatandaşların hemen onay olabileceği haberi geldi. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin, 18 yaşından büyük olması durumunda ve bireysel müşteri olması durumunda bankadan kredi başvurusunu hemen yapabilecektir.

BAŞVURU

Akbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte işlem yapabilir veya bu bankadaki kartın üzerinden alacağınız internet şifresiyle birlikte Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri bu kampanyaya katılabilmeleri için hızlı bir şekilde işlem yapılacağı haberi geldi.

Akbank ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderecek, bankadan kredi başvurusunda bulunun.