Ekonomi

Akbank ihtiyaç kredisi için 47.000 TL ödeme yapacağını açıkladı! Son dakika

Akbank ihtiyaç kredisi için 47.000 TL ödeme yapacağını açıkladı! Son dakika

Akbank, yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adından söz ettirmeye devam ediyor. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için düşük faiz oranlarıyla birlikte 47000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeli 47000 TL kredi kullanmak istiyorlarsa hızlı bir şekilde şubelere gitmeden işlemlerini Akbank Direkt uygulaması üzerinden veya bankanın SMS Kredi Servisi üzerinden de yapabilmektedir.

Akbank üzerinden düşük faiz oranları ile 47000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için SMS atabilir, internet bankacılığına girebilir veya bankadan resmi internet sitesi üzerinden işlem yapabilir.

47000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olan SMS kredi kampanyasına kredi yazıp boşluk bırakın, TC kimlik numarasını yazarak, 44 25 numarasına göndermeleri durumunda kredi başvurusunda bulunabilir.

Akbank müşterisi olan kişiler ise nakit kredi kullanmak için Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi alabilir.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak kişiler TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi puanına göre, faiz oranlarından yararlanmaktadırlar. sigortalı olarak çalışan ve emekli olan vatandaşlar, bu kampanyaya katılabilir ve başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanabilir.