Ekonomi

Akbank Hesaplarınıza 75000 TL Ödeme Yatıyor! Cebinde Akbank Kartı Olanlara Müjdeli Haber Verildi

Akbank hesabınızın olması durumunda sizlere 75000 TL ödeme verilecek. Cebinde Akbank kartı olan herkes bu ödemeleri hemen alabileceklerdir. Akbank resmi internet sitesine giriş yaparak ihtiyaç kredisi için başvuru yapacak olan kişilere ödenecek bu kredi kampanyasında başvuru yapmak isteyenlere 3 ay ertelemeli kredi verileceği açıklandı!

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 75000 TL’ye kadar kredi almak isteyenler hemen aynı gün içinde destek kredi ödemesi yapabilecek ve 3 ay ertelemeli olan bu kredilerde 24 ay vadeye kadar kredi kullanabileceklerdir. Akbank ihtiyaç kredisi alacak kişiler için başlattığı bu kampanyada nakit kredi kullanmak isteyenlere SMS ile ve acil kredi hizmeti olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden de ödemeler vermektedir.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank üzerinden kredi başvurusu için, banka hesabınızın olması durumunda en kolay başvuru Akbank Direkt uygulamasından yapılmaktadır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlere banka 5 dakika içinde sonuç verir ve mobil uygulama üzerinden sizlerin ne kadar kredi onayı aldığını gösterir. Bu şekilde ihtiyaç kredisi almış olacak ve banka şubelerine gitmeden desteklenmiş olacaksınız.