Ekonomi

Akbank hesabınıza ödemeler yapıldı! 50000 TL almak isteyenler sıra beklemesin

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında 50000 TL kadar kredi almak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşlara verilecek olan 50000 TL kredilerde şartları uygun olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme yapılacağı ve banka şubelerine gelmelerine gerek kalmayacağı açıklandı.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartları uygun olan tüm vatandaşlara verilecek olan bu kredilerde 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilecek, onaylanan krediler, hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak da kullandırılacaktır.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda kredi şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde ödeme almak istiyorlarsa, Akbank Direkt uygulamasını tercih etmesi gerekiyor.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvuruları ile birlikte şartları uygun olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacaktır.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında şartları uygun olan tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılmaktadır. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli alacağınız 50000 TL kredilerde kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara cep telefonları üzerinden SMS atarak da kredi imkanı sağlanacaktır.

Bankamatik (ATM) Kartınıza 15000 TL Ödeme Yapacak 2 Banka Açıklama Yaptı!

Akbank 3 dakika içinde vatandaşlara 32000 TL ödeme yaptı! Başvuru yapan herkes alacak

Sms atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, acil ihtiyaç kredisi için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına mesaj gönderin. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verir, onaylanan bu kredileri hesaplarınızı yatırarak ne kadar onay aldığınız hakkında bilgileri de mesaj ile göndermektedir. 44 25 numarasında onay alan vatandaşlar, ayrıca, en yakın banka şubesine giderek kredi kullanabilmektedir.