Ekonomi

Akbank Hesabı Olanlar Dikkat! Bugün Dahil 4 Gün Süre Verildi, İşlem Yapmanız İsteniyor

Akbank Hesabı Olanlar Dikkat! Bugün Dahil 4 Gün Süre Verildi, İşlem Yapmanız İsteniyor. Akbank hesabı olan vatandaşlar için 4 gün süre içerisinde başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli 50000 TL’ye kadar düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı.

Akbank üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşları aynı gün içinde hizmet ödemesi verilecek ve cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlanacaktır.

Akbank 4 gün içerisinde başvuru

Akbank 4 gün içerisinde başvuru yapan kişilere düşük faiz oranları ile birlikte kredi verdiği gibi, ayrıca gelir belgesiz olarak da ihtiyaç kredisi imkanından sağlanmaktadır.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank’ın yapmış olduğu bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda, Akbank Direkt uygulamalarına giriş yaparak ihtiyaç kredisi alabileceğini söyleyebiliriz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurularında şartları uygun olan vatandaşları aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yapılarak kredi kullandırılmakta. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan başvurularda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, acil ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, 4 gün içinde başvuru yaparak, hemen internet bankacılığı üzerinden kredi kullanabilmektedir.

Akbank, yapmış olduğu bu kredi kampanyasında ayrıca kredi kullanacak olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde işlem yapmaları için, SMS ile kredi işlemi yapmaktadır. Sms ile kredi kullanmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin.