Ekonomi

Akbank hesabı olanlar dikkat! 8 gün içinde işlem yapanlar 100.000 TL ödeme alacaklar!

Akbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için 36 ay vadeli yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen kişilere 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacağı duyuruldu.

Akbank, yapmış olduğu bu kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların 90 gün ertelemeli yapacakları ilk taksit ödemeleri haricinde de 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli kredi paketleri sunacağını açıkladı.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda işlemlerin hemen aynı gün içinde banka şubeleri üzerinden yapabileceği ve başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda da internet bankacılığı üzerinden hesaplarına ödemeler alabileceği duyuruldu.

Akbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, ayrıca banka sizlere, SMS ile de ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına bu mesajı göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olacak SMS ile hemen aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler alacaksınız.

Akbank muslukları açtı! Başvuru yapanlara 75.000 TL kredi ödemesi veriyor

Akbank ve QNB Finansbank 10 Ekim’e Kadar Sizlere 100.000 TL Ödeme Yapacak

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanırken, özellikle emekli olan ve uzun süredir aynı işyerinde sigortalı olarak çalışan vatandaşlara da düşük faizlerle krediler verilmektedir.