Ekonomi

Akbank hesabı olanlar 5 gün içinde destek başvurusu yapması lazım! Son dakika!

Akbank hesabı olanlar 5 gün içinde destek başvurusu yapması lazım! Son dakika! Akbank banka hesabı olan vatandaşlar için 5 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda yeni bir ihtiyaç kredisi paketi hazırlandı.

Akbank hesabı olanlar, Akbank Direkt uygulaması, şifresi oluşturarak, bankadan 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve masrafsız olarak 5 gün içerisinde yapmış oldukları kredi başvurularıyla birlikte aynı gün içinde kredi ödemelerinde hesaplarına yatırarak da kullanabileceklerdir.

Akbank Direkt uygulaması, şifresi üzerinden yapacağınız başvurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara banka, belirli şartlar dahilinde 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeyle kredi ödemesi yapacağını da açıkladı. Akbank hesabınızın olması durumunda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da bankanın uyguladığı bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

Akbank 50.000 TL’ye kadar bireysel olan tüm vatandaşlara ödeme verecek!

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde, Akbank üzerinden 50000 TL‘ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve 36 ay vadeli olarak işlemlerinizi gerçekleştirelim, kredi alabileceksiniz. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi alacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi almak için hızlı bir şekilde kredi ödemeleri yapılacağı açıklandı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlara 5 gün içerisinde hızlı bir şekilde ödeme verilmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler, 5 dakika içerisinde hesaplarına yatıracakları bu ödemeleriyle birlikte kredilerini 3 ay ertelemeli olarak da alabilmektedirler.