Akbank hesabı olan veya hesap açtıranlara 50.000 TL Ödeme veriyor! Nakit isteyenler buraya... Akbank yeni kampanya başlattı ve Nisan ayı boyunca sürecek.

Ramazan Bayramı yaklaşırken, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar da bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atmaktadır. Akbank, yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte vatandaşlara cazip gelmektedir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşların 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası bugün itibariyle başladı. sigortalı olarak çalışan veya emekli olan vatandaşların başlatmış olduğu bu kampanyalar ile birlikte 50000 TL ye kadar hızlı bir şekilde gelir belgesiz kredi onay alabileceksiniz.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşlara bu kredileri belirli şartlar dahilinde vereceğini söyledi. Banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan vatandaşlarımızı birşekilde bu banka üzerinden kredi alabileceği, kampanya başvurularınızı hızlı birşekilde yapabileceksiniz. İster SMS atarak, isterseniz de internet bankacılığını kullanarak banka şubelerine gitmeden kredi sonucunu öğrenebilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanı yüksekse düşük faiz oranlarından yararlanacağını söylemek isteriz. 

akbank-kefilsiz-kredi-verecegini-duyurdu-50000-tlye-kadar-olan-kredilerde-kefil-aranmayacak-son-1

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

İnternet bankacılığı kullanmayan kişiler için sms yöntemi ile başvuru imkânı da mevcuttur. Akbank üzerinden sunulan 10 bin TL tutarındaki krediye sms üzerinden başvuru yapılabilir. Yapılacak başvuru sonucunda kredi onayı alındığında banka tarafından ilgili kişiye bilgilendirme yapılır. Sms yöntemi ile başvuru yapmak isteyenler, kredi yazıp boşluk bırakarak ardından TC kimlik numarası yazılması sureti ile mesaj 4425 numaraya gönderilir. İlgili numaraya gönderilen mesaj sonrasında banka tarafından hızlı bir şeklide geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılır.  

Kredinin onaylandığı ne kadar tutarda olduğu ve hesabınıza aktarılma yapılacağı hakkında bilgilendirme yapılır. Akbank üzerinden uygulamaya koyulan krediye müşteriler tarafından 7 gün içinde 24 saat kredi başvurusu yapma imkânı mevcuttur. Sizlerde bu imkândan faydalanmak istiyorsanız geç kalmadan Akbank’ta hesap açtırarak kredi imkânından faydalanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı bankanın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi ile giderebilirsiniz.