Ekonomi

Akbank Eylül Ayı Sonuna Kadar Yapacağı Kampanyayı Paylaştı, Emekli Olan Başta Olmak Üzere Hemen Kredi Alacak

Akbank, yapmış olduğu yeni kredi kampanyasını eylül ayı sonuna kadar hızlı bir şekilde ödeme vereceğini, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Emekli maaşını Akbank şubelerine taşıyan vatandaşları, öncelikli olarak kredi imkanı sağlayacak olan bu bankalar üzerinden şartlara uygun olan kişiler hemen işlemlerini gerçekleştirerek, bu bankadan 50000 TL 36 ay vadeli düşük faizli kredi alabilecek.

Eylül ayı sonuna kadar başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda, Akbank, sizlere hızlı bir şekilde sonuç verir ve onaylanan krediyi de kendi kredi puanımıza göre uygulanacak olan faiz oranlarından yararlanarak kullanırsınız.

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank, Eylül ayı içerisinde başlatmış olduğu kredi kampanyasına, başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler öncelikli olarak bu bankada bir hesabı varsa hemen internet şifresi alarak, şubelere gitmeden de bu işlemlerini kolay bir şekilde yapabiliyor.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen kişilere 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılması durumunda hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizler de şubelere gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verir ve onaylanan bu kredi aynı gün içinde hesaplara yatırılmaktadır.

Akbank’tan 10.000 TL ve üzerinde kredi verilecek! 2 Banka Daha Katıldı!

Akbank Kredi Notuna Bakmadan Kredi Onayı Veriyor

Akbank kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, ayrıca cep telefonları üzerinden SMS atarak da kredi kullanabiliyor. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına bu mesajı gönderin.