Akbank Ev Hanımlarına 10.000 TL Ödeme Vereceğini Kararlaştırdı! Nakit isteyen ev hanımları sms atarak veya bankaya gitmeden internet üzerinden ödeme onayı alacaktır.

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Akbank Ev Hanımlarına 10.000 TL Ödeme Vereceğini Kararlaştırdı! Nakit isteyen ev hanımları sms atarak veya bankaya gitmeden internet üzerinden ödeme onayı alacaktır. Akbank üzerinden SMS ile veya internet bankacılığı üzerinden nakit başvurusu yapacak olan ev hanımları, başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde 36 ay vadeli nakit kredi kullanabilir. 

Akbank, ev hanımları için yapmış olduğu bu kampanyada kendi bankasında hesabı olan web kredi kartı kullanan kişilere hızlı bir şekilde düşük faiz oranları ile kredi imkanı tanımaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank üzerinden yapacağınız başvuru ile birlikte on bin TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. 

Akbank, başvuru yapacak olan ev hanımları için bazı şartlar istemektedir. Nakit başvurusunda bulunacak ev hanımları nakit kredi kullanmak, istiyorlarsa, kredi notu 1400 ve üzerinde olması gerekiyor. Akbank başvuru yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonunun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi yeterli olacaktır. 

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler bu ayrıca bankanın internet bankacılığı uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden de nakit başvurusunda bulunabilir. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin banka hesapları olması durumunda başvuruların hızlı bir şekilde şubelere gitmeden yapmak için Akbank Direkt İnternet bankacılığı şifresi alması yeterli olacaktır. 

akbank-123

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı şifresiyle birlikte ev hanımı olan kişiler banka şubelerine gitmeden istedikleri zamanda, kıyım, krediyi ve bankanın ev hanımları için verdiği kredi kartına başvurusunu yapabileceklerdir. Akbank internet sitesine giriş yaparak, kampanya detayları hakkında bilgi alabilir, banka şubeleri ve banka ATM'si üzerinden de istediğiniz zaman bankamatik kartınız ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.