Ekonomi

Akbank Emekliye Kampanya Açıkladı! Akbank’ın yaptığı kampanyada emekliye borçları için ödenek hazırlandı

Akbank Emekliye Kampanya Açıkladı! Akbank'ın yaptığı kampanyada emekliye borçları için ödenek hazırlandı

Akbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için yeni yapılan bir kampanyada, emekli maaş hesabınız üzerinden borç kapatma kredisi verileceği açıklandı. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için kredi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin emekli olması durumunda düşük faiz oranlarından yararlandırarak yüksek limitli krediler verilecektir.

Emekli maaşınızı eğer, Akbank üzerinden almıyorsanız maaş, taşıma işlemleri sonrasında kredi başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilecek ve Akbank üzerinden emekli kredisi başvurusunda bulunabileceksiniz.

Akbank Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 50000 TL’ye kadar kullanacakları kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yaparken, 50000 TL üzerindeki kredilerde 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli krediler kullanabilmektedirler. Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra değerlendirme yapılacak ve banka kredi puanına göre işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Akbank, emekli kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyaçları olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanabilmektedirler. Akbank, emekli maaş alan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada kredi imkanından faydalanacak olan kişilere 36 ay vadeli olarak 50.000 TL krediyi, ayrıca SMS atarak da vermektedir.

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı 44 25 numarasına gönderebilirsiniz. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka, Sizlere sonuç verecek ve onaylanan krediyi banka şubelerinden gelir belgesiz olarak kullanabileceksiniz. Banka borçlarınızı kapatmak için kredi kullanmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek, kimlikle işlem yapmanız mümkündür. Sadece güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatabilirsiniz…