Akbank emekli olan kişilere duyurdu! 10.000 TL üzerinde nakit imkanı başladı. Son dakika emekli olan kişileri ilgilendiren bu haber için detaylar geldi. İşte açıklama...

Akbank emekli olan kişilere duyurdu! 10.000 TL üzerinde nakit imkanı başladı. Son dakika emekli olan kişileri ilgilendiren bu haber için detaylar geldi. İşte açıklama... 

Akbank üzerinden emekli olan vatandaşlar on bin TL ve üzerinde artık ihtiyaç kredilerine hızlı bir şekilde kullanabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank, sizlere 5 dakika içerisinde sonuç, ölecek, onaylanan tutar, hemen kendi hesabınıza yatıra bileceksiniz. Akbank, sadece emekli olan vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyada kendi bankasından emekli maaşı alan vatandaşlara hızlı bir şekilde sonuç vereceğini açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank'ın başvuru yapmak isteyen vatandaşlar için direkt uygulaması üzerinden de işlem yapacağı duyuruldu. 

Akbank, emekli olan kişilere ayrıca SMS ile internet sitesinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden destek verdiği gibi kendi banka şubeleri üzerinden de istediğiniz zaman başvuru yapabileceğiniz bir kampanya başlattı. 

Akbank emekli kredisi 

Akbank Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapmak isteyen vatandaşlar başvurularını 5 dakika içerisinde gerçekleştirebiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka sizlere, SMS ile kredi imkanı sağlıyor. 

banka-hesabi

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Emekli olup maaşınızı, Akbank üzerinden alınıyor ise cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olmaktadır. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. 

Akbank Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olan yemekler, belirtilen kredi şartlarına uygun olması durumunda banka üzerinden şubelere gitmeden nakit kredi kullanabilecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresiyle birlikte Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir ve buradan ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. ilk defa emekli maaşınızı, Akbank'a taşıyacaksınız banka şubelerine giderek emekli maaşınızı taşımak istediğinizi söylerseniz, banka sizlere hızlı bir şekilde hem ihtiyaç kredisi, hem de maaşınıza göre, borç transferi kredisi imkanından yararlandırılacaktır.