Ekonomi

Akbank duyurdu! Hesabınız varsa hemen başvuru yapın!

Akbank üzerinden yapılan duyuruda başvurularını gerçekleştirerek Kredi kullanacak olan vatandaşlar için aynı gün içinde 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlanacağı açıklandı. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek için hızlı bir şekilde işlem yapılacağı resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Akbank 36 ay vadeye kadar işlem yaparak kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için en yakın banka şubelerinde giderek de işlemlerini kolay bir şekilde yapabileceği bu Kredi kampanyasına katılmalarını istiyor.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirmek için akbank’ın resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurabilir veya cep telefonları üzerinden kısa mesaj atarak kredi başvurusu yapabilir.

Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden hemen işlemlerini yapabilmektedirler. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44 25 numarasına gönderebilirsiniz.

Akbank direkt uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler banka hesapları üzerinden alacakları şifreler ile birlikte uygulama üzerinden düşük faiz ve masrafsız kredi alabilir.

Akbank direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için banka kredi puanı 1.500 ve üzerinde olması istenmektedir. Akbank direkt uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak Kredi kullanılmaktadır.