Akbank Duyurdu! Daha Önce Bu Bankadan İçeri Giren Herkese 10.000 TL Ödeme Hesaplarına Yatıracak. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu! Son Dakika...

Akbank Duyurdu! Daha Önce Bu Bankadan İçeri Giren Herkese 10.000 TL Ödeme Hesaplarına Yatıracak. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte banka hesabı olan vatandaşlara artık gelir belgesiz ve kimliksiz olarak 10.000 TL'ye kadar ödeme yapacağı haberini verdi. Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar, bankalar üzerinden kredi kampanyalarını sürekli olarak takip etmektedirler. Nakit ihtiyacı olan vatandaşların her zaman imdadına yetişen, Akbank, yapmış olduğu son kampanyasında kendi bankasında hesabı olan vatandaşları ilgilendiriyor. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası olarak yapmış olduğu 10000 TL ile kredi ödemesinde 36 ay vadeli olarak vereceği bu krediler için banka kredi notu: 1200 ve üzerinde olmasını istiyor. ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca banka hesapları olması durumunda, şubelere gitmeden oturdukları yerden, haftasonu olsa bile kredi başvurusu yapabileceğini ve onay almaları durumunda da onaylanan tutarı hesaba yatırabileceği haberi geldi. 

Akbank Direkt Kredisi Başvurusu Başladı!

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabilecekler. Akbank, hesabınız var ise hemen internet bankacılığı şifresi alarak mobil uygulama olan Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir ve buradan 10000 TL gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan kredi başvurusunda onay alan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden onaylanan tutarı, kendi hesabına yatırabiliyor. 

akbankin-emeklilere-sundugu-nakit-imkani-onemli-duyuru

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu Devam Ediyor!

Akbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerde hep cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır. Ayrıca, 444 25 25 numaraları, müşteri hizmetleri numarasını arayarak da hem kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir. Hemde başvurusunu yapmış olduğunuz kredi hakkında detayları öğrenebilirsiniz. 

Akbank şubelerinden Akbank, internet sitesi üzerinden ve Akbank İnternet bankacılığı üzerinden dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir istediğiniz limitlerde ihtiyaç kredisini düşük faiz oranları ve masrafsız olarak kullanabilirsiniz. güncel faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, Akbank'ın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.