Ekonomi

Akbank duyurdu: 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi verecek

Akbank üzerinden başvuru yaparak ihtiyaç kredisi kullanacak kişilere 12000 TL ödeme yapılacağı bildirildi. Nakit ihtiyacı olan ve banka kredi politikalarına uyan vatandaşlar, Akbank üzerinden 12000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Akbank’ın resmi internet sitesinde yapılan duyurunun ardından başvuru yapmak isteyenlere 12 ay, 24 ay ve 36 ay vadeli işlemler yapılacak.

Akbank’ın başlattığı bu kredi kampanyasına banka kredi notu yüksek olan ve daha önce bankalarla sorunu olmayan ve banka kredi sicili temiz olan vatandaşlar katılabilir.

Akbank ihtiyaç kredisine başvurmak isteyenler cep telefonlarına SMS göndererek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Sms ile kredi başvurusu yapmak isterseniz 44 25’e mesaj atabilir veya müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25’i arayarak kredi yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazabilirsiniz. Cep telefonunuzdan göndereceğiniz mesajla onaylanan vatandaşlar size en yakın banka şubesinden kredi kullanabilir veya hesabı varsa Akbank’ı kullanarak 7 gün 24 saat hesaplarına kredi ödemesi alabilirler. Direk uygulaması.