Ekonomi

Akbank duyurdu: 36.000 TL ihtiyaç kredisi verecek! Bu kredilerden kimler faydalanacak belli oldu

Akbank duyurdu: 36.000 TL ihtiyaç kredisi verecek! Bu kredilerden kimler faydalanacak belli oldu

Akbank üzerinden başlatılan kampanyada 36000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 36000 TL kredi imkanı sağlanacak.

Acil para ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde, Akbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 36 ay vadeli olarak verilecek bu kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Banka kredi puanınızın 1300 ve üzerinde olması durumundan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar, birden fazla yöntem ile birlikte işlemlerini gerçekleştirebilecek. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, SMS atabilir ve sonucunu hemen görebilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli, bu kredileri kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden işlemlerini hemen yapabilmektedirler. Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj olarak gönderin.