Akbank direkt mobil uygulamayı indiren herkese 250 TL değerinde chip-para hediye verilecek!

Akbank'a yeni müşteri olanlara alışveriş desteği sağlanacak mobil uygulamayı indiren herkese 250 TL değerinde chip-para hediye verilecek!

Yeni yılla birlikte emekli kampanyalarında adını duyuran Akbank yeni bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Akbank yeni müşteri olan herkese ve ilgili koşulları sağlayan her müşteriye 250 TL değerinde chip para hediye verecek.

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

2022 Akbank alışveriş kampanyası

Akbank 2022 yılından itibaren yapmış olduğu kampanyalarla adını duyurmaya devam ediyor. 31 Mart tarihine kadar Akbank müşterisi olan ve Akbank mobil uygulamasını indiren ve Access veya Wings kart başvurusu yapan her müşteri 250 TL değerinde alışveriş desteği sağlanacağı açıklandı.

Akbank alışveriş kampanyasının katılım koşulları nelerdir?

Özellikle pandemide hayatımıza girmesiyle birçok vatandaşımız ekonomik anlamda oldukça zorlu günler geçirmektedir. Akbank'a yapmış olduğu kampanyalarla her vatandaşın yanında olduğunu göstermiştir Akbank 2022 yılın gelmesiyle birlikte alışveriş kampanyaları ile müşterilerin bütçesini rahatlatmaya hedeflemektedir.

akbank-direkt-mobil-uygulamayi-indiren-herkese-250-tl-degerinde-chip-para-hediye-verilecek

Akbank 31 Mart tarihine kadar mobil uygulamayı indirip Axess veya Wings Card başvurusunda bulunan her vatandaşa 10 Nisan tarihine kadar geçerli 500 TL veya üzeri tutarında alışveriş yapan herkese 50 TL ve toplamda 250 TL chip para yüklemesi yapacağını duyurdu. Ancak bu kampanyaya 1 marttan önce alınmış olan Access ve Winx kartları dahil edilmedi.

Katılım başvuruları nasıl olacak?

Akbank müşterilerine 250 değerindeki chip para desteği sağlamaktadır. Peki bu desteğin koşulları nelerdir? Öncelikle Akbank'ın belirtmiş olduğu kartlardan herhangi birine başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu başvuruları onaylanan müşteriler kampanyalardan alışveriş kampanyası ile kampanyaya katılım sağlayabilirler.