Ekonomi

Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası Kampanya Başlattı!

Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası yeni kampanyalarında 40.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vereceklerini açıkladı. Başvurularınızı cep telefonunuzdan yaparak kredi imkanından yararlanabileceğiniz bu nakit kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın işlemlerini 36 ay vade ile gerçekleştirerek kredi alabileceklerini belirtmek isteriz. 40000 TL’ye varan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası’na başvurarak bu bankalar aracılığıyla ihtiyaç kredilerini aynı gün onaylatabiliyor.

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarına SMS göndererek 40000 TL kredi kullanabilirler. Akbank, resmi internet sitesinde SMS ile kredi başvurusu yapacak kişilere düşük faiz oranlarıyla kredi verileceğini duyurdu. Nakit kredi kampanya duyurusu SMS ile yapılmakta olup, Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak ve işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, banka kredisi şartlarına uymaları halinde işlemlerini ihtiyaç kredisi olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Akbank kredi kampanyasına SMS ile katılmak istiyorsanız, kredi yazın, bir boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı yazıp bu mesajı 44 25’e gönderin. 44 25 numarasına gönderdiğiniz mesajdan sonra banka işlem yapacaktır. 36 ay vade ile yanınızda olacak, kredi imkanlarından yararlanamayacaksınız. Akbank Direkt uygulamasını kullanan vatandaşlar krediyi internet bankacılığı üzerinden de rahatlıkla kullanabilirler.

Denizbank ve Garanti Bankası, bireylerin kredi puanına göre faiz oranlarından yararlanan bankalar arasında yer alıyor. Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredim yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik No:32 80’e gönderin. kredi sonucunu hızlı bir şekilde, Garanti Bankası’nın resmi internet sitesine girerek kredi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan tutarı aynı gün içinde kendi hesaplarına yatırabilirler. Garanti Bankası resmi internet sitesinde yapılan duyurunun ardından başvuru yapacak kişilere hızlı kredi imkanı sağlanıyor.