Ekonomi

Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası Duyurdu! 100.000 TL Ödeme Haberi Geldi!

Akbank Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularında bulunmak şartları uygun olan tüm vatandaşları yapılacak olan kredi ödemelerinde hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı.

Akbank Denizbank ve Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde kredi sonucunu vereceğini ve onaylanan kredileri de hesaplara yatıracağını açıkladı. Akbank Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden kredi başvurularında bulunarak, aynı gün içinde kredi ödemesi almak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyalarda, kredi kullanacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabileceğini söyleyebiliriz. Akbank denizbank ve Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurular haricinde, SMS ile de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı.

Akbank Denizbank ve Garanti Bankası

Başvurularınızı SMS ile yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderirsiniz, Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermesi gerekiyor. Yapılacak olan bu kredi başvuru sonrasında onay alan tüm vatandaşlar, hesaplarına ödemeleri alabilmeleri için internet şifresiyle birlikte mobil uygulamalara giriş yapması gerekmektedir.