Akbank Bayram İçin Önemli Açıklama Yaptı! Başvuru yapmak isteyenleri geri çevirmeden 5000 TL verecek. Bayram için nakit isteyenlere Akbank öneri veriyor! 5000 TL hesaplara atıyor!

Akbank sondakika yapmış olduğu kampanya duyurusuyla birlikte vatandaşlar, hızlı bir şekilde nakit kredi kullandıracağı haberini verdi. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden hemen kredi onay alabiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeden önce banka kredi politikalarına uygun olup olmadıklarını sorgulaması gerekmektedir. Banka kredi puanı düşük olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde sonuçlarını alabilir, anında kredi onayı ne hesaplarına yatırabilir. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapmak istiyorsanız Daha önce çalışmış olduğunuz, bankalardaki kredi ve kredi kartı ürünlerinizi ödemek sonrasındaki puanınızın 1200 ve üzerinde olması, gerekiyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden SMS ile hemen onay alabiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazın boşluk bırakın krediyi kim kullanacak ise o kişinin TC kimlik numarasını yazarak, 44 25 numarasına göndermeniz yeterlidir. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere hemen sonuç verir, kredi puanınıza göre, faiz oranları ile ne kadar kredi onayı aldığınızın mesajını gönderir. Gönderilen bu mesaj sonrasında banka sizlere sonucunu hemen verir ve hep sizi bankaya davet eder. Akbank şubelerine giderek sizlerde davet edilen bu krediyi hemen kullanabilir kimliğiniz de birlikte gelir belgesiz olarak 5000 TL ödeme alabilirsiniz. 

Banka hesabı olan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmek istemiyorsa ve zamanları yok ise bankanın Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilir, sonucunu hemen görebilir ve onaylanan tutarı hesabına yatırabilir. Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden ve 444 25 25 numaralı Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.