Ekonomi

Akbank 4425 numarasına mesaj atanlara önemli para veriyor! Yüksek limitli ihtiyaç kredisi alacaklara duyuruldu!

Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için 44 25 numarasına mesaj atan vatandaşlara 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi verileceği açıklandı.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi verilecek.

Akbank internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 44 25 numarasına mesaj atmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeleri gerçekleştirecektir.

SMS KREDİ

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunu, cep telefonunuz üzerinden SMS ile yapmak istiyorsunuz, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaramızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz.

Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte onaylanan tutarı, kullanabilir. Akbank üzerinden kredi onayı almak istiyorsanız, banka kredi puanınızın önemli olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların 1300 ve üzerinde bir kredi puan olması istenmektedir.