EkonomiGündem

Akbank 3000 TL üzerinde hesabı olanlara ödeme yapacak!

Akbank üzerinden başlatılan yeni nakit kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşları, belirtilen şartlar dahilinde ihtiyaç kredileri 3000 TL ve üzerinde kullandırılmak kaydı ile birlikte verilmektedir. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşları hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak ve 3000 TL kadar kullanacağınız tüm kredilerde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapacaksınız.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olarak aynı gün içinde kredi işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar haricinde, nakit kredi kullanabilecekleri kampanyalarda, belirli şartlar dahilinde verilmektedir. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 90 gün ertelemeli ihtiyaç kredisi verilmektedir.

Akbank hesabı olanlar dikkat! 8 gün içinde işlem yapanlar 100.000 TL ödeme alacaklar!

Akbank üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirmek için en yakın banka şubesine gitmeden cep telefonunuz aracılığı ile birlikte SMS atabilir ve buradan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank muslukları açtı! Başvuru yapanlara 75.000 TL kredi ödemesi veriyor

Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajın 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak ve onaylanan kredileri de hesaplarınızı yatırarak aynı gün içinde kullanacaksınız.