Ekonomi

Akbank 3 dakika içinde vatandaşlara 32000 TL ödeme yaptı! Başvuru yapan herkes alacak

Akbank, yapmış olduğu yeni kredi kampanyasında 3 dakika içerisinde 32000 TL’ye kadar ödemeleri kendi hesaplarına yatırmaya başladı. Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 32000 TL kredi ödemeleri aynı gün içinde verilmektedir.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu banka üzerinden banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar hemen onay olabilmektedirler. Akbank, hesabınız varsa, 3 dakika içerisinde kredi onayı alarak hesabınıza ödeme almak istiyorsanız, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek 3 ay ertelemeli kredi almaktadırlar. Banka kredi şartlarına uygun olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirilmektedir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara kredi imkanı sağlanmaktadır.

Akbank ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atmanız durumunda da sizlere 32000 TL ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Cep telefonunuz üzerinden kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderin. başvurunuzu gerçekleştirdikten hemen sonra banka, Sizlere sonuç verir ve onaylanan kredi hemen hesabınıza yatırabilirsiniz…