Ekonomi

Akbank 12000 TL Üzerinde İhtiyaç Kredisi Alacaklara Artık Gelir Belgesiz İşlem Yapacak

Akbank, başlatmış, olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 12000 TL ve üzerinde kredi kullanacak olan kişilere gelir belgesiz olarak işlem yapacağını ve bu bankalar üzerinden de düşük faiz kredi kullandıracağını açıkladı.

Akbank kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olması durumunda bu kredi imkanından hemen faydalanabileceği duyuruldu.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvuru yaparak, kredi kullanacak olan vatandaşlar, aynı gün içinde kredi hizmetinden faydalanmak için 5 dakika içerisinde sonuç alabilecekleri kampanyalara hemen katılabiliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç veriyor ve onaylanan kredileri, hesaplara yatırarak da hemen alarak aynı gün içinde kullandırıyor.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvuru gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlara 12000 TL ve üzerindeki başvurularda, SMS ile işlem yapılacağı açıklandı. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz gerekiyor. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini hesaplarına yatıracak ve onaylanan kredilere sizlerde kullanabileceksiniz. AkBank, resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar için aynı gün içinde kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurularında, şubelere gitmeden, masrafsız ve gelir belgesiz olarak kredi kullanabiliyorsunuz.