Ekonomi

Akbank 12 gün içinde sizlere 40.000 TL ödeme verecek! Duyuru son dakika yapıldı!

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 40000 TL’ye kadar kredi ödemesi verileceği açıklandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 40000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi verileceği açıklandı.

Akbank 40000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli olarak verilecek bu kredi kampanyalarında son dakika haberi olarak sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek yeni bir kredi kampanyası duyurusu paylaşıldı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde bu banka üzerinden 40000 TL 36 ay vadeli kredi alabilirim, banka kredi puanınızın 1200 ve üzerinde olması durumunda kredilerinizi masrafsız ve gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz.

Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır. Akbank kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli olarak yapacakları ihtiyaç kredisi imkanı ile birlikte işlemlerini aynı gün içinde SMS’ilede almaktadır.

Akbank, SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olacaksınız.

Akbank üzerinden ayrıca, Direkt uygulaması üzerinden de yapacağınız kredi başvuruları ile birlikte ihtiyaç kredinizi aynı gün içinde alabilecek ve onaylanan bu kredileri hemen kullanabileceksiniz. Akbank Direkt uygulamasını kullanabilmeniz için banka hesabınızın olması ve banka hesabınız üzerinden bir internet bankacılığı şifresi oluşturmanız istenmektedir.