Akbank 10.000 TL Hesaplara Ödeme Yapıyor! 18 Yaşından Büyük Herkes Alıyor. Akbank Duyuru Yaptı! Son dakika kampanyası haberi geldi.

Akbank 10.000 TL Hesaplara Ödeme Yapıyor! 18 Yaşından Büyük Herkes Alıyor. Akbank Duyuru Yaptı! Son dakika kampanyası haberi geldi. Akbank, sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusunda, 18yaşından büyük olan herkese 10000 TL acil durumlarda kullanabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını açıkladı. Akbank üzerinden yapılacak olan başvurularda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank, sizlere 36 ay vadeye kadar işlem yapacaktır. 

18 yaşından büyük olan herkesin alabileceği bu kampanyaya katılacak olan vatandaşların, Akbank'ın uyguladığı kredi şartlarına uygun bir vatandaş olması gerekmektedir. Başvurularını yapacak olan vatandaşların banka kredi notu: 1200 ve üzerinde olması durumda düzenli bir geliri olması durumundaki bankalarda, icralık avukatlık bir durumunun olmaması durumunda kredi kullanacağı açıklandı. Sizlerde başvurularınızı bu şekilde yaparak, kredi kullanabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Akbank Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi notu 1200 üzerinde olması durumunda hızlı birşekilde sonuç alacaktır. Oturduğunuz yerden kredi almak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderin. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucuna verecegim onaylanan tutar kadar kredinin nekadar olduğunu bize gönderilecek olan mesajda, göreceksiniz. Banka sizlere bu krediyi verdiğinde, 36 ay vadeye kadar işlem yapacaktır. 

akbank-10000-tl-hesaplara-odeme-yapiyor-18-yasindan-buyuk-herkes-aliyor1

Banka kredi notu yüksek olan vatandaşlar, 10000 TL üzerinde de kredi kullanabiliyor. Akbank, üzerinde hesabı olan kişiler ise şubelere gitmeden, Akbank Direkt uygulamasını kullanarak başvurularını gerçekleştirebilir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusunda, kredi kullanacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenip kendi hesaplarını ödemelerini alabilir.