Ekonomi

Akbank 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Başlattı

Akbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 100000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için aynı gün içinde ödemeler yapılacağı açıklandı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir ve kredinizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Akbank, başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında kendi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda, 24 ay vadeli 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların, Akbank üzerinden yapılan uygulamalar sonrasında kredi notu 1200 ve üzerinde olması ve banka kredi sicili temiz olması durumunda kendi kredi puanına göre, faiz oranlarından yararlanacağını söyleyebiliriz. Akbank kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 5 dakika içerisinde kredi imkanı sağlanmaktadır.

Akbank kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyada 3 ay ertelemeli olarak sizlere 24 ay vadeli 100000 TL kredi imkanı sağlıyor.

Yüz bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredi kampanyalarına katılabilmeniz için öncelikli olarak bankadan müşteri olmanız isteniyor.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alabilir ve kredi kampanyasından yararlanarak, ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında, sizler gelir belgesiz olarak ve şubelere gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi kredi ve kredi kartı başvurularınızı buradan yaparak, ayrıca sorgulamasına da kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu haricinde banka SMS ile değil, sizlere kredi imkanı sağlamaktadır.

Akbank Eylül Ayı Kredisi Verecek! Daha Önce Onay Alamayanlarda 75000 TL Ödeme Alabilecekler!

Akbank ve Denizbank üzerinden yeni duyuru! Başvuru yapan emekliye 30000 TL ödeme!

Cep telefonunuz üzerinden kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda kredi notu sorgulaması sonrasında aynı gün içinde ne kadar kredi onay alacağınızı görebilirsiniz.