Ekonomi

Akbank 100.000 TL için düğmeye bastı! Şubeye gitmeden de hesaba yatırıyorum dedi!

Yeni kredi kampanyası duyurusunda bulunan Akbank, yapmış oldukları nakit İhtiyaç Kredisi kampanyasında 100000 TL‘ye kadar kredi imkanından faydalandıracağını açıkladı. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirerek, bu bankadan SMS ile ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 kredi kullanabilmektedir.

Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirerek, işlem yapacak olan vatandaşlar için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını almış olacaklardır. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan kredi aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Akbank müşterisi olan kişiler ise ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Akbank Direkt uygulamasını kullanmaları durumunda 7 24 kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmektedirler. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerini yapabileceğiniz bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilere 36 ay vadeli olarak kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanmaktadır. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılarak kredi imkanı sağlanıyor.