Ekonomi

Akbank 0.99 Faiz Oranları ile 7500 TL Ödeme Yapacağını ve Emekliye Ayrıca 7000 TL Emekli Promosyon Vereceğini Tekrar Yayımladı

Akbank 0.99 faiz oranları ile birlikte emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu 7500 TL krediyi Eylül ayı sonuna kadar vereceğini açıkladı. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara emekli maaşını bankalara taşımaları durumunda ihtiyaç halinde 7500 TL kredi verilecek ve ayrıca bu kredilerde 0.99 faiz oranları ile birlikte işlemler gerçekleştirilmektedir. Akbank üzerinden yapılan kredi duyurusunda emekli maaşını Akbank şubesine taşıyan vatandaşlar, ayrıca bu bankadan, Axess özellikli kredi kartı imkanından da faydalanabiliyor.

Akbank 7500 TL‘ye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında şartlara uygun olan vatandaşlar için 5 dakika içerisinde ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Akbank 7500 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olmak kaydı ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

Akbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak istiyorsanız sizlerde emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak, 7000 TL’ye kadar emekli promosyon alabilir ve kredi başvurunuzu Akbank Direkt uygulaması üzerinden yaparak, şubelere gitmeden 0.99 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Akbank ve Denizbank üzerinden yeni duyuru! Başvuru yapan emekliye 30000 TL ödeme!

Akbank 12 gün içinde sizlere 40.000 TL ödeme verecek! Duyuru son dakika yapıldı!

Akbank Direkt uygulamasını kullanabilmeniz için banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak da hızlı bir şekilde kullanabileceksiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde ayrıca banka şubeleri üzerinden de bu kredileri istedikleri zaman kullanabiliyor. Emekli maaşını alan vatandaşlar için yapılan bu kampanyalar haricinde, bankaları, ayrıca yüksek limitli kredilerde vermektedir.