Gündem

AK Parti milletvekilinden dikkat çeken Ahmet Davutoğlu twiti: Fıkra bu kadar

Yeni parti kurma iddiaları ile gündeme gelen Ahmet Davutoğlu’nun istifası sonrasında AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan dikkat çeken bir twit attı.

Türkiye siyasetinde son zamanlarda yeni parti kurma iddiaları ile gündeme gelen Ahmet Davutoğlu ve arkadaşları hakkında AK Parti harekete geçmişti. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde toplanan AK Parti Merkezi Yürütme Kurulu Ahmet Davutoğlu ve arkadaşları hakkında ihraç talebinde bulunmuştu.

ALPAY’DAN DİKKAT ÇEKEN TWİT!

Ahmet Davutoğlu ve arkadaşları hakkında ihraç talebinin kesinleşmesine az bir süre kala Ahmet Davutoğlu ve arkadaşları bir atarak AK Parti’den istifa ettiklerini açıkladı. AK Parti’den istifa ettiklerini açıklayan Ahmet Davutoğlu ve arkadaşları hakkında AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan dikkat çeken bir twit attı.

AK PARTİ AHMET DAVUTOĞLU’NU KOVDU!

AK Pati’den kesin ihracı istenen eski başbakan Ahmet Davutoğlu, yaptığı basın açıklamasıyla parti den istifa etmesi sonrasında İzmir Milletvekili Özalan Twitter hesabından, “AK Parti’den kovulan Ahmet Davutoğlu, kovulduktan 1 hafta sonra “istifa ediyorum “ dedi. Fıkra bu kadar.” ifadelerini kullanarak paylaşım yaptı.

AHMET DAVUTOĞLU NE CEVAP VERECEK?

Ahmet Davutoğlu’nun bu tür twitlere nasıl karşılık vereceği merak konusu oldu. Bunun yanı sıra Ahmet Davutoğlu ve arkadaşlarının yeni partiyi ne zaman kuracakları da merak edilmeye başlandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı