Aziz dizisinin Galip Payidar'ı usta sanatçı Ahmet Mümtaz Taylan hakkında skandal bir iddia sosyal medyaya atıldı. Ahmet Mümtaz Taylan dönem dizisinin setinde dekorun üzerine mi işedi?

Show Tv'nin dönem dizisi Aziz'in usta oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan için skandal iddialar bitmiyor! Dönem dizisinde sette dekorun üzerine işeyen oyuncu kim?

Gazeteci Birsen Altuntaş bugün yazısında bir dönem dizisinde yer alan usta bir oyuncunun sette dekorun üzerine işediğini iddia etti. Altuntaş'ın isim vermeden yazdığı bu iddiaları sosyal medyada aralarının bozuk olduğu Ahmet Mümtaz Taylan olarak yorumlandı. 

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Birsen Altuntaş yazısında bir dönem dizisinde 50'li yaşlarda oynadığı babacan rollerle sevilen usta bir oyuncunun tamamen ego yumağı olduğunu ifade ettiği yazısında bu usta ismin son vukatının sette dekorun üzerine işemek olduğunu iddia etti. Gazetecinin bu iddialarındaki ismin Ahmet Mümtaz Taylan olduğu iddia edildi. 

Altuntaş'ın yazısında "bir önceki dizisinde yemek listesindeki kemik suyu çorbasının yarım saat geç gelmesiyle küfürler eden bir aktör" ve "İsim vermiyorum çünkü bu kişi 'yine benimle uğraşıyor' diyecek" demesi gözleri Ahmet Mümtaz Taylan'a çevirdi.

Çünkü Altuntaş ve Mümtaz Taylan arasında daha önce de karşılıklı bu şekilde iddialar ve yalanlamalar vardı. Altuntaş, Ahmet Mümtaz Taylan'ın sette set işçilerine çok kötü davrandığını yazmıştı. Ayrıca şu an ekranlarda olan dönem dizilerinden biri Aziz ve Ahmet Mümtaz Taylan bu dizide Galip Payidar karakterine hayat vermekte.

Olaya gelirsek Altuntaş yazısında dönem dizisinde oynayan usta bir oyuncunun sette tuvaleti gelmesi üzerine üşenip dizinin dekoruna işediğini ifade etti.