Ahmet Hakan'ın Hazal Kaya'nın oyunculuğu hakkındaki nefret sözleri oyuncuları kızdırdı. Pek çok oyuncu Ahmet Hakan'ı hedef aldı!

Şu sıralar Netflix'in yeni dizisi Pera Palas'ta Gece Yarısı sosyal medyada gündemde. 

Hazal Kaya'nın başrolünde yer aldığı Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi sosyal medyaya damga vurdu. Önce Fatih Portakal diziyi beğenmediğini ve oyuncuların kötü olduğunu söyledi. Daha sonra ise Ahmet Hakan'ın Hazal Kaya hakkındaki yazısı gündem oldu. 

Ahmet Hakan oyuncu Hazal Kaya için nefret kelimesini kullanarak oyunculuğunun berbat olduğunu söylediği yazı sosyal medyada gündeme oturdu.

Ahmet Hakan yazısında Hazal Kaya'nın oyunculuğunu eleştirirken nefret kelimesini kullanması eleştiri aldı.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Levent Kazak'tan Deniz Baysal'a pek çok kişi Ahmet Hakan'ı eleştirdi. Pınar Altuğ da Ahmet Hakan'a tepki gösteren isimlerdendi. 

Deniz Baysal  sosyal medya hesabından "Heeer konuda üstün fikir sahibi olduğunu düşünen,bu fikirlerini hakaretlerle yazıp "ama düşünce özgürlüğüü" (anlamını bildiklerini sanmıyorum) diyenlere söylemek istediğim" diyerek bir görsel paylaştı.

Levent Kazak'ta "bir oyuncuyu eleştirirken "nefret" kelimesini kullanmak, ne biliyim, döne döne sıç..rsun" diyerek Ahmet Hakan'ı etiketledi.

Pınar Altuğ da "begenmemeyi anlarım da nefret duyacak kadar ne yaşanılabilir" diyerek tepki gösterdi.

Ayşe Özyılmazel de "Hazal Kaya için Oyunculuğundan nefret etmemin 5 sebebi başlığı altında yazı yazabilen bir köşe bak, nefretlenilen hadiseye bak, yazıyı çöpe at. Beğenmemek sevmemek başka ama nefret??  İçinde bu kadar nefret biriktirenin, dili de böyle oluyor işte." diyerek tepki gösterdi..