Ahmet Hakan Hazal Kaya'ya nefret söylemi sonrası şimdi de Yeni Türkü şarkılarının yorumlandığı Zamansız albümünde Athena'ya taktı. Athena'nın Mamak Türküsü'nü mahvettiklerini söyleyen Hakan yine nefret ekili dille yazdı. Hakan'ın sürekli olarak muhalif sanatçıları eleştirmesi dikkat çekti.

Ahmet Hakan etkileşimin tadını çıkıyor. Yazıları ve kullanıcıların diliyle "yalakalılığı" ile konuşulan Ahmet Hakan son zamanlarda muhalif sanatçıları bu sefer işleriyle eleştirmeye başladı.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Ahmet Hakan geçtiğimiz günlerde Türk yapımı Netflix dizisi Pera Palas'ta Gece Yarısı'nın başrol oyuncusu Hazal Kaya'yı kaleme almış ve yerden yere vurmuştu.

Ahmet Hakan'ın yazısında performansını beğenmemesini nefret diliyle kaleme alması dikkat çekmiş ve tepki toplamıştı.

Ahmet Hakan şimdi de muhalif çıkışları ile gündeme sürekli olarak gelen Athena'yı kaleme aldı. 

22 farklı ünlü sanatçı Yeni Türkü şarkılarını yorumladığı Yeni Türkü Zamansız albümünde Athena, Mamak Türküsü'nü yorulmamıştı. Ahmet Hakan albümü dinlediğini ve Athena'nın şarkıyı mahvettiğini yazdığı.

Hakan yazısına "Kızmazsanız bir şey diyeceğim" başlığı atarak konuşulmayı tetiklemeyi çok iyi bildiğini yine gösterdi.

Ahmet Hakan yazısında yine tepki toplamyı çok iyi bildiği dille yazdı. Hakan Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz'u bu sefer hedef aldı ve "Terlik fırlatarak, yüzümü buruşturarak, Şarkıyı mahvetmişler diye haykırarak, Otur, sıfır diyerek dinledim. Çok sorry." ifadelerini kullandı. 

Sürekli olarak muhalif sanatçıları nefret diliyle kalema alan Ahmet Hakan'a bu sefer ne tepkiler gelecek merak konusu..