Bir zamanların en ünlü rock müzisyenlerinden Haluk Levent son dönemlerde kurmuş olduğu Ahbap Derneği ve bununla birlikte yaptığı yardımlar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Sık sık adından söz ettiren ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamalarla çok konuşulmuştu.

Ahbap Derneği başkanı olan Haluk Levent geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamalarda gelecek yıl başkanlık döneminde yerini başka bir çalışana bırakacağını ve ardından uzaktan bir üye olarak dernekle ilgileneceğini açıkladı. Ünü şarkıcı bundan sonraki hayatını yurt dışına yerleşip hayal ettiği hayatı yaşayarak ve müzik yaparak gerçekleştireceğini duyurdu.

HALUK LEVENT TEST SONUCUNUN POZİTİF ÇIKTIĞINI AÇIKLADI

Ünlü şarkıcı Haluk Levent en son 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında bir konser vermişti. Katılımın son derece yoğun olduğu konserden sonra bugün yaptığı bir açıklama ile sevenlerini korkuttu. Ünlü sanatçı koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.

Ünlü sanatçı soyal medya hesabından yeni bir açıklamada bulundu. ‘bugün yaptırmış olduğum PCR testi pozitif çıktı. Bende durumun şaşkınlığını yaşıyorum çünkü hiç beklemiyordum. Herhangi bir belirti yaşamıyorum. Aşılarımı tam olarak yaptırdığım için doktorum bu süreci son derece hafif bir şekilde atlattığımı söyledi’ dedi.

Ünlü şarkıcının test sonucunun pozitif çıkmasının hemen ardından yaşadığı şaşkınlık dikkat çekerken, konserde olan ve iletişime geçtiği kişilerin de test sonucunun pozitif olabileceği belirlendi.

HALUK LEVENT ARTIK KENDİNİ MÜZİĞE VERECEK

haluk-levent-korona

Yıllardır dernek işleri nedeniyle müziğe gereken özeni gösteremediğini ifade etmişti. Yeni albüm yapmayan ünlü şarkıcı müziği çok özlediğini, yoğun tempodan dolayı çok yorulduğunu ve artık hayatına yeni bir yön çizmek istediğini açıkladı. Bu süreçte yurt dışına yerleşeceği ve yeni albüm çalışmalarına başlayacağı ortaya çıktı.