Yeşilçam'ın unutulmayan filmlerinden Ah Nerede filmi dizi oluyor! Yaz dizisi olarak çekilecek olan Ah Nerede filminin oyuncu kadrosu belli oldu!

Başrollerinde Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun oynadığı Yeşilçam'ın kült romantik komedi filmlerinden Ah Nerede filmi dizi oluyor!

Yaz sezonun gelmesiyle yaz dizileri hız kazandı. Bu sezon yaz dizilerinde Yeşilçam etkileri görülecek. İlk adım Ah Nerede filmi ile atıldı.

kapak_142532

Yeşilçam'ın eğlenceli filmi Ah Nerede filmi yaz dizisi olarak bu yaz ekranlara gelecek. Filmde Tarık Akan ve Gülşem Bubikoğlu'nun canlandırdığı Zehra ve Ferit karakterilerini hangi oyuncuların oynayacağı merak konusu olmuştu.

Sosyal medyada film için en iyi partner olacak çift Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk yorumları yapılsa da iki ismin farklı projelerde yer alması nedeniyle sürpriz isimler yer alacak.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

41125795-44578028

Dizi için ilk cast yapıldı. Filmde Tarık Akan'ın babasını Hulisi Kentmen oynamıştı. Dizi de ise bu rolü Tarık Pabuçcuoğlu oynayacağı açıklandı.

tarik-papuccuoglu-kimdir-nerelidir-tarik-papuccuoglunun-saglik-durumu-nasil-h1543927415-a0290d

Filmde Ferit'in annesini Şükriye Atav oynamıştı. Dizide bbu rolü Ayşe Kökçü oynayacak.