Ağrı'da Küçük Kızın Çığlığı İğrenç Olayı Ortaya Çıkardı!

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde iğrenç bir olay yaşandı. Evin dış cephesine sıva yapan bir şahıs iddialara göre evin içerisine girerek 6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu. Küçük kızın çığlık atması iğrenç olayın ortaya çıkmasını sağladı.

Ağrı'da Küçük Kızın Çığlığı İğrenç Olayı Ortaya Çıkardı!
26 Nisan 2020 - 00:00

 

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde iğrenç bir olay meydana geldi. İlçede ikamet eden S.B. ve C.B. çifti yaşadıkları evin dış cephesini mantolamak istediler. Bu maksatla ilçede tanınmış ustalardan olduğu iddia edilen M.E. ile anlaştılar.

S.B. ve C.B. çiftinin evini mantolamak için çalışmaya başlayan M.E. gün içerisinde evdeki lavaboyu kullanmak istedi. Ev sahiplerinden izin alan M.E. ev içerisine girdi. Bu sırada oturma odasında televizyon izleyen 6 yaşındaki kız çocuğu B.B.'yi gören M.E. akıllara durgunluk veren bir olayı gerçekleştirdi.

Küçük çocuğun yalnız olması sebebiyle yanına giden M.E. iğrenç bir harekette bulundu. 6 yaşındaki B.B.'ye cinsel istismarda bulunan M.E., küçük kızın bağırması nedeniyle paniğe kapılarak evden kaçtı.

Anne S.B.'nin çığlıklar üzerine kızının yanına geldi. Kızından yaşananları öğrenen anne, hemen dışarıya çıkarak M.E.'ye bakındı ancak şahıs olay yerinden uzaklaştı. Baba C.B.'nin haberdar edilmesiyle olay polise aksettirildi.

Polis ekipleri cinsel istismar iddiası ile M.E.'yi yakalamak için çalışma başlattılar. Kısa sürede sonuca ulaşan polisler M.E.'yi saklandığı adreste yakalayarak adli işlemleri başlattılar.

Adliyeye sevki yapılan M.E. küçük yaşta kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmak suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum