Afyonkarahisar 'da aralarında yolcu otobüsünün de bulunduğu 4 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken, 35 kişi yaralandı.

1 kişinin can verdiği, 35 kişinin yaralandığı trafik kazası Afyonkarahisar'ın Dazkırı ilçesi sınırları içerisinde yaşandı. 

3 tır , 1 otobüs çarpıştı

Gelen bilgilere göre 46 yaşındaki Adem Karakolcu'nun kullandığı yüklü tır karayolunda seyir halindeyken, yoğun sis sebebiyle , önünde ilerleyen 44 yaşındaki İsmail Öz'ün kullandığı yüklü tıra arkadan çarptı. İki tırın çarpışmasından sonra arkadan gelen 33 yaşındaki Kamil Usta'nın kullandığı yolcu otobüsü de tırlara arkadan vurdu.

Afyonkarahisar 'da 3 tır 1 otobüsün karıştığı zincirleme kaza

Gözden kaçırmayın

Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü? Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü?

1 ölü 35 yaralı

Can pazarının yaşandığı feci kazada, yolcu otobüsünün ardından aynı yönde seyreden Bilal Altınbaş'ın kullandığı tırda yolcu otobüsüne çarptı.Kazayı gören çevredeki sürücülerin haber veremesiyle olay yerine çok sayıda kurtarma ve 112 sağlık personeli sevk edildi. Kısa süre içinde bölgeye gelen ekipler yaptıkları incelemede yolcu otobüsünde hostes olarak bulunan 41 yaşındaki Selma Tekol'un hayatını kaybettiği, 35 yolcunun ise yaralandığını belirledi.

Yaralılar olay yerinde yapılan ilk yardım sonrasında en yakın hastanelere kaldırılırken,kazaya karışan 3 tır ve yolcu otobüsü yoldan kaldırıldıktan sonra trafik normale döndü.

Kazayla ilgili olarak inceleme başlatıldı.