Magazin

Afra Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu seti birbirine kattı! 

Afra Saraçoğlu’nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu Netflix’in ‘Love 101’ dizisi setinde Afra Saraçoğlu ile tartışması sonrasında, rol arkadaşı Selen Soyder’e bardak fırlatıp hakaret eden Can Yaman gibi telefon konuşmasının sonrasında yere bardak fırlatması güne damga vurdu.

BARDAK FIRLATAN ÜNLÜLER ARASINA KATILDI

Mert Yazıcıoğlu ‘Love 101’in çekimlerinde sevgilisi Afra Saraçoğlu ile tartışması ile rol arkadaşı Selen Soyder’e bardak fırlatıp hakaret eden Can Yaman’ın ardından sette bardak kıran ünlüler arasına girdi.Netflix’in ‘Love 101’ dizisinde Alina Boz, Pınar Deniz ve Kubilay Aka gibi isimlerle birlikte rol alan Mert Yazıcıoğlu, kız arkadaşı Afra Saraçoğlu’yla yaşadığı tartışmayı set ortamında da devam ettirdi.

SİNİR KRİZİNE GİRDİ

Gündeme gelen iddialara göre son zamanlarda  Netflix’in ‘Love 101’ dizisi setinde agrasif ve sinirli tavırlarıyla dikkat çeken Yazıcıoğlu, sevgilisi Saraçoğlu’yla telefonda hararetli bir şekilde tartıştı. Telefonu kapattıktan sonra öfkesinden deliye döndüğü iddia edilen Yazıcıoğlu, herkesin gözü önünde yere bardak fırlatıp kırdı. Sette şaşkın bakışlar arasında sinir krizi geçiren Yazıcıoğlu’nun bu davranışı çekimlerin bir süre ara verilmesine neden oldu. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı