Yargı dizisiyle yıldızı parlayan Uğur Aslan Kanal D'de yeni bir programa başladı. Afara programı yayınlandığı ilk bölüm yorumları bazı eleştirmenleri çıldırttı.. Kullanıcılar sosyal medyada birbirine girdi!

Kanal D'de yayınlanan senaryosunu karısı Sema Ergenekon'un yazdığı Yargı dizisiyle yıldızı parlana Uğur Aslan projeleri bitmiyor.

Yargı dizisinin çok tutmasıyla birlikte dizide Eren Komseri canlandıran başarılı oyuncu Uğur Aslan için adeta bu sene onun senesi oldu. 

Önce pek çok ünlü isimle hayalindeki konseri veren Uğur Aslan şimdi de Afara adlı programa başladı. Kanal D'de yayınlanan show programı Afara ilk bölümü ile yorum yağmuruna tutuldu.

Televizyonda bir kült olan Beyaz Show'un bitmesiyle yerini dolduracak isimler aranmış çeşitli girişimler olmuş ancak kimse yerini dolduramamıştı. Afara programı için bazı kullanıcılar sosyal medya Beyaz Show yorumu yapınca bazı tepkiler geldi. 

s-00c764866b0187005ffebe81c293d82268d9f168

Ekranlarda uzun süre yer edinmiş olan Beyaz Show eğlencesiyle esprileriyle ve en önemlisi Beyazıt Öztürk'ün efendiliği iş bilirliği sempatikliği profesyonelliği ile bir kült olmuştu. Son dönemde ise programda çok fazla konuk alınması ülkenin dönüşümü mutsuzluklar ve sosyal medyanın etki etmesiyle Beyaz'da her konu uzmanlarından nasibini almış ve sürekli olarak eleştirilmeye başlanmıştı. Bu eleştirilerin bazıları ise eleştiri değil tamamen Twitter ve Ekşi Sözlük'ün hayatımıza kattığı yozluklardandı..

Beyaz Show bittikten sonra pek çok isimler show programı denemiş ancak hiç biri Beyaz'ın yerini dolduramamıştı.

2995504_1200x627

 Uğur Aslan'ın da Kanal D'de gece yarısı başladığ Afara programı bazı kullanıcılar tarafından "Beyaz Show'un yeri doldu" "Beyaz Show neydi ya izleyen var mıydı ki bu program muhteşem gülmeyi özlemişiz" diye yazdı. Bu yorumlar için bazı kullanıcılar da "Allahaşkına Beyaz Show ile kıyaslanabilir mi? Daha çok İbo Show vibe'ı program" "Eğlenmeyi özlemişiz yazan adamlar Maske Kimsin Sen yarışması için demediğini bırakmadı ekranlarda nerde dram, tarihi, mafya vs dizisi var birinci" yorumunda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!