Adnan Oktar suç örgütü skandallarına bir yenisi daha eklendi. Serra M. isimli bir genç kadın henüz 13 yaşındayken Adnan Oktar'ın tacizin eve tecavüzüne uğradığını öne sürdü. Annesi tarafından Adnan Oktar'a teslim edildiğini söyleyen genç kadını sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki Adnan Oktar Serra M. olayı nedir? Serra M. kimdir, kaç yaşında?

ADNAN OKTAR SERRA M. OLAYI NEDİR?

Organize suç örgütü kurmak başta olmak üzere 10 ayrı suçtan 1075 yıl 3 ay hapis cezası alan Adnan Oktar'ın tacizde bulunduğu kadınların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak gündeme gelen olay ise 13 yaşındayken Adnan Oktar tarafından tacize uğradığını iddia eden genç bir kadınla ilgili. Serra M. isimli kadın İngiltere'de yaşadığı sırada henüz 13 yaşındayken annesi tarafından Adnan Oktar’a teslim edildiğini öne sürdü. Adnan Oktar suç örgütüne başlatılan operasyon sonrasında Türkiye'ye gelen ve başından geçenleri tek tek anlatan kadın organize suç örgütü lideri Adnan Oktar'dan şikayetçi olmuştu.

adnan-oktar-serra-m-olayi-nedir-serra-m-kimdir-adnan-oktar-ile-ne-ilgisi-var-2

POLİSE VERDİĞİ İFADE ORTAYA ÇIKTI

Adnan Oktar Serra M. olayı bugün yeniden gündeme oturdu. Genç kadının polise verdiği ifade ortaya çıkarken aynı zamanda Adnan Oktar suç örgütünün iğrenç yanları da gözler önüne serildi. Annesinin henüz 13 yaşındayken kendisine Adnan Oktar'a teslim ettiğini söyleyen genç kadın "9-10 yaşımdayken annem Adnan Oktar'la iletişime geçiyordu. Gece saat 3'te annemi arıyorlardı. Annem beni kaldırarak makyaj yapıyor, elbise giydiriyor onların stüdyosunun olduğu yere götürüyordu. Annem beni karşısına alıp 'Sen az konuşacaksın' diye uyarıda bulunuyordu. 'Adnan Oktar ne isterse onu yapacaksın, erkek arkadaşının olmadığını, babanla görüşmediğini anlatacaksın, bacak bacak üstüne atacaksın, dik oturacaksın, dudaklarını birleştirerek konuşacaksın' gibi şeyler söyledi." dedi.

Bu olayı bugün sosyal medyanın gündemine Taşıyan ise yine kedicikler oldu. Sosyal medyada hala varlıklarını sürdüren kedicikler sürekli Adnan Oktar lehine paylaşım yapmaya devam ediyorlar. Sosyal medya kullanıcılarının da verdiği tepki üzerine Adnan Oktar Serra M. olayı bir kez daha gündeme geldi.