Adana'da yaşanan olayda, S.K isimli bir kişi, tartışma sonrasında babasının boğazını keserek öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alındı.

Vahşet olay bugün Adana Seyhan'da yaşandı. 

Gelen bilgilere göre Seyhan ilçesinde sabah erken saatlerde bir apartman dairesinde kavga sesleri duyan mahalleli durumu hemen ekiplere bildirdi. Polis ekipleri kısa süre içinde olay yerine geldi ve ihbar edilen evde kapının açılmaması üzerine içeriye girdi. 

Oğlu tarafından boğazı kesilmiş

Eve giren polis Cabbar D. K.'nin boğazı kesilerek öldürüldüğünü gördü. Cinayeti ise oğlu S.K.'nin işlediği belirlendi. Banyoda babasının boğazını kestikten sonra evde bekleyen S.K. polis tarafından gözaltına alındı. Zanlı, polis tarafından götürülürken kız kardeşi tepki gösterdi. Olay yerine gelen S.K.'nin eşi ve çocukları gözyaşlarına boğuldu. Cenaze otopsi için adli tıp kurumu morguna götürülürken, zanlı sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Gözden kaçırmayın

Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar! Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar!

Öte yandan Adana'da geçtiğimiz günde sulama kanalında torba içinde ceset bulunmuş daha sonra bu kişinin babası tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.