Acun Ilıcalıya ne oldu? Acun Ilıcalı Survivor'da neden yok? Survivor All Star tarihinde ilk defa Acun Ilıcalı görünmüyor! Peki Acun Ilıcalı nerede? Acun Ilıcalıya ne oldu?

Gözden kaçırmayın

Selvi Kılıçdaroğlu'nun Beymen Sweati Gündem Oldu! Selvi Kılıçdaroğlu'nun Beymen Sweati Gündem Oldu!

Ekranların en sevilen yarışmaları arasında yer alan survivor all star yeni bölümü tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta ekranlarda reyting rekorları kıran Survivor yeni bölümde Acun Ilıcalı nerede? Acun Ilıcalıya ne oldu gibi sorular rekor kırıyor!

Acun Ilıcalı'ya ne oldu!

Survivor tarihinde ilk defa konseyde yer almayan Acun Ilıcalı konseyde neden yok? Survivor'da ne oldu, Acun Ilıcalıya ne oldu sorusu cevap arıyor.

Acun'a ne oldu? survivor'da neden yok?

Bu akşamın en çok sorulan soruları arasında Acun Ilıcalı'ya ne oldu sorusu oldu! Acun Survivor'da neden yok sorusu yanıt arıyor. Acun Ilıcalı 8 mart 2022 tarihinde Survivor'da olmama sebebi çok yakın arkadaşını kaybetmesi oldu!

Hem Acun Medya'da hem Survivor programında görünmeyen kahramanlar arasında yer alan Alpay Kazan'ın vefatı nedeniyle yeni bölümlerde yer almıyor!

Alpay Kazan'ın ölümü sonrası Acun Ilıcalı konseye gelemedi. Survivor Alpay abisi gidişi sonrası Acun Ilıcalı ne zaman programa dönecek merak ediliyor.