Dizi Magazin

Acun Ilıcalı’nın Geçirdiği Trafik Kazası Sonrası Acı Haber Geldi! Acun Ilıcalı’nın Sevenleri Göz Yaşlarına Boğuldu…

Acun Ilıcalı’dan Korkutan Haber Geldi! Trafik Kazası Geçiren Acun Ilıcalı’nın Sağlık Durumu Nasıl? Geçtiğimiz günlerde ters yönden gelen araçla çarpışan Acun Ilıcalı’nın vücudunda kırıklar var. Haberimizde sağlık durumu ve kazanın nasıl gerçekleştiğine değineceğiz.

Ünlü televizyoncu olan Acun Ilıcalı ile ilgili olan son dakika haberi sevenlerini korkuttu. Dün geçirdiği trafik kazasından hemen sonra hastaneye kaldırılan Acun Ilıcalı’nın durumu merak ediliyor. Motosikleti ile trafikte yol alan ünlü televizyoncu bir araçla çarpıştı. Acun Ilıcalı’nın yaptığı kaza anında yanında kızı Banu Ilıcalı’da vardı. İkisi birden motosikletten savruldu. İşte Acun Ilıcalı ve kızı Banu Ilıcalı’nın sağlık durumları. Acun Ilıcalı motosiklet kazası herkesi çok korkuttu.
Acun Ilıcalı Ne Zaman Kaza Yaptı?

Kaza dün akşam 17.30 sıralarında meydana gelmiştir. Sarıyer Kemerburgaz Caddesinde yaşanan kazada Recep K. idaresinde bulunan hafif ticari araç döneceği istikameti kaçırınca manevra yaparak Acun Ilıcalı’nın bulunduğu motosiklete çarpmıştır. Hastaneye kaldırılan ünlü televizyoncunun ters yönden gelen araçla çarpıştığı bildirildi.

Acun Ilıcalı’nın Sağlık Durumu Nasıl?

Hastanede yapılan ilk kontroller çerçevesinde kolunda kırık tespit edilmiş olan Acun Ilıcalı’nın sağlık durumu iyi olarak bildirilmiştir. Kazada motosikletten düşen Acun Ilıcalı ve kızı Banu Ilıcalı hafif şekilde yaralanıp hastaneye kaldırıldı. Polis ekiplerinin yapmış olduğu testte sürücü Recep K’nın alkolsüz olduğu ortaya çıkmıştır. Sürücü Recep K. Polis ekipleri tarafından hastaneye götürülerek kazayla ilgili çalışmalar devam etmektedir. Kazayla ve sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamada Acun Ilıcalı’nın Salı günü ameliyat olacağı duyuruldu.
TV8 kanalının sahibi ve yeni aldığı Hull City ile adından sıkça söz ettiren Acun Ilıcalı kızları hakkında da her zaman duygulu paylaşımlar yapıyor. Ünlü televizyoncu hem ailesi hem de kariyeriyle sosyal medyada her zaman gündem oluyor. 2020 yılında dede olan ünlü televizyoncunun kızı Banu Ilıcalı dünyaya gelen kızın Begüm adını vermiştir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Banu Ilıcalı son olarak Babalar Gününde babasının paylaşımında görülmüştü. 2020 yılında Banu Ilıcalı kucağına kızı Begüm’ü alarak Acun Ilıcalı’ya dede olmanı sevincini yaşatmıştır.