Magazin

Acun Ilıcalı’dan Survivor izleyicisini meraklandıran açıklama! Survivor 2020'de ne olacak?

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, TV8’de yayınlanan Seray Sever ve Hakan Hatipoğlu’nun sunduğu “Gel Yazın Konuşalım” programına katılarak Survivor izleyicilerini yakından ilgilendiren ve meraka sokan bir açıklama yaptı. 

SURVİVOR İZLEYİCİSİNİ HEYECANLANDIRDI

Geçtiğimiz günlerde milyonlarca izleyicinin merakla takip ettiği Survivor 2019’un final yapmasıyla tatil yapan TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, Survivor izleyicisini 2020’de çok farklı bir formatın beklediğini ve çalışmalarına şimdiden başladığını dile getirdi.

SURVİVOR 2020 YENİ FORMATLA GELECEK

Survivor 2020’nin değişiklikleriyle gündeme oturacağını ifade eden Acun Ilıcalı, “Gelecek yıl yeni formatta bir Survivor düşünüyoruz. Bu yıl Survivor’ın farklı bir müşterisi oldu. ‘Beklediğimizi yüzde 100 aldık’ diyemem. Ama iki ülke için çok faydalı oldu. Yunan çocuklar ve bizimkiler pırıl pırıldı. Yunanistan’da gündemde olan bir isimim. Her dakika bir Türk prodüksiyonu olduğunu ve Acun’un yaptığını herkes biliyordu” dedi.

SEDA SAYAN’IN BİR EVDE OLMASI HEYECANLI OLACAK

Yeni sezonda faklı programlarla izleyicinin karşısında olacaklarını belirten Ilıcalı, “Yakında Alişan’ın programı bizimle olacak. Evlere girerek insanları yarıştıracak. 3 nesili yarıştırmaya çalışacağız. Seda Sayan Yemekteyiz ile önemli bir görevi aldı. Seda’nın bir evde olması eğlenceli olacak. Heyecanla bekliyorum. Yıllardır çok istediğimiz bir formattı. Cansu Dere’yle yeni bir dizi yapacağız. Dizi konusunda iyi olduğumuzu iddia etmedik. Uzman olduğum bir alan da değil. Ama Annem dizisi tuttu ama biz yapmadık. Çok güzel bir dizi oldu. İnandığım insanlar var, İrfan Şahin, Fatih Aksoy gibi. Yurtdışında 40 ülkeye satıldı Annem dizisi” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı