Acun Ilıcalı Ve Ahmet Çakar Canlı Yayında Tartıştılar! İşte Gündeme Damga Vuran o Anlar!

Türkiye'de televizyon dünyası dün gece Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında eski hakem ve spor yorumcusu Ahmet Çakar ile televizyoncu Acun Ilıcalı'nın birbirine girmelerini tartışıyor. Acun Ilıcalı kendisinin Galatasaray - Fenerbahçe derbisini stadyumda izlemesini eleştiren Ahmet Çakar'a programa telefonla bağlanarak cevap verdi. Bu tartışma sosyal medyada günün en çok konuşulan konusu haline geldi.

28 Eylül 2020 - 16:13 - Güncelleme: 28 Eylül 2020 - 16:18

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ve oldukça izlenen Beyaz Futbol programının dün geceki bölümüne spor yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar ile ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın tartışması damga vurdu. Acun Ilıcalı'nın dün akşam oynanan Galatasaray - Fenerbahçe derbisini stadyumdan izlemesini eleştiren Ahmet Çakar, "Ne sıfatla orada" sorusunu sordu.

ACUN ILICALI PROGRAMA TELEFONLA BAĞLANARAK CEVAP VERDİ!

Ahmet Çakar'ın kendisi hakkında bu açıklamayı yapmasının ardından Beyaz Futbol'a canlı olarak telefonla bağlanan Acun Ilıcalı cevap hakkını kullandı. Usulsüz bir durum olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, "Burada çok önemli bir konu irdelenmeden, bilgi verilmeden tartışma yapılıyor. Şu an orada yorumcu olan Ahmet Çakar koronavirüs protokolü olduğunu bilmesi gerekirdi. Ben bu protokol kapsamında maçı izledim. Ali Koç davet etti bende maça gittim. Benim Fenerbahçe için yaptıklarımı herkes biliyor. Ancak bu yorum Ahmet Çakar gibi yılların kurduna yakışmadı. Beni hedef göstermesi çok yanlış oldu." dedi.AHMET ÇAKAR HATASINI KABUL ETTİ!

Ahmet Çakar da Acun Ilıcalı'nın bu itirazı sonrasında hata yaptığını söyleyerek, "30 yıldır tanıdığım kardeşim Acun Ilıcalı doğru söylüyor. Ancak programda zaten bunu düzelttik.Özür dilerim kendisinden." dedi.

Ahmet Çakar'ın yapıcı tavrı sonucunda konu tatlıya bağlanırken Acun Ilıcalı , "Bütün Türkiye tarafından büyük bir ilgiyle izlenen bu futbol programında 10 dakika gereksiz bir konuyla ziyan edilmemeliydi. Bir dost olarak bunu size söylüyorum." diyerek yayından ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum